#

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı İle Ödeme
mateyayincilik.com sitesinden siparişleriniz online Kredi Kartı ile ödeyebilirsiniz. Sitemizde bütün kredi kartları geçerlidir.
Güvenlik & Gizlilik

Kredi Kartı Güvenliği
Mate yayıncılık alışverişlerinizde güvenliğinizi sağlamak için sürekli olarak yenilenen teknolojileri uygulamaktadır. Bunun için dünyanın sayılı markalarıyla çalışan mateyayincilik.com sitesinde kişisel bilgileri girdiğiniz ekranlarda bilgileriniz ………… Sertifikası ile şifrelenerek korunmaktadır.

Mate yayıncılık kredi kartı numaranızı, şifrenizi ve kişisel bilgilerinizi saklamaz. Ödeme aşamasında kredi kartı ile ilgili işlemleriniz banka tarafında gerçekleştirilir. Bu yüzden her alışverişinizde yeniden kredi kartı bilgilerinizi girmenizi talep ediyoruz.

Gizlilik İlkeleri
Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kuralları yaptığınız alışverişlerde ve vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemek amacı ile konulmuştur.

Bu gizlilik politikası mateyayincilik.com URL’si ile başlayan sitede geçerlidir.

Herhangi bir sitede mateyayincilik.com logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. URL’yi kontrol etmeniz ve gerçekten www. mateyayincilik.com` a ait bir sayfa olduğundan emin olmanız gerekir. Zira logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle durumlarda lütfen bizimle iletişim kurun adresimiz: info@ mateyayincilik.com

mateyayincilik.com size ait bilgileri (fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşamaz.

mateyayincilik.com’da bir ürün satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz işlem yapılan ilgili Bankanın güvencesindedir, kredi kartı bilgilerinizi mateyayincilik.com çalışanları ve üçüncü şahıslar göremezler.

Sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Ama Alışveriş hizmetlerinden yararlanacaksanız üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.

Herhangi bir zamanda sitemizi ziyaret ettiğinizde web serverımız tarayıcınızın bağlanmış olduğu IP adresini isimsiz kullanıcı olarak kaydeder. İsteğinize bağlı olarak mateyayincilik.com cookie bilgisi, mateyayincilik.com sayfaları içinde yapmış olduğunuz ürün ve/veya mağaza aramalarını saklar. Bu bilgiler sayesinde ileriki dönemlerde sitede yer alacak reklamlar ilgi duyduğunuz ürünler doğrultusunda kişiselleştirilecektir.

mateyayincilik.com kullanıcıların kişisel bilgilerini üç temel amaç için saklar: Belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek, karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik ve reklam sağlamak, dilediğiniz ürünlerden ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak.

mateyayincilik.com, vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi bilmek zorundadır. Bu iki bilgi sistem tarafından firmaya verilir. Kart bilgileriniz sadece bankaya onay için gelir.

mateyayincilik.com, reklam, banner veya sponsorluk veren şirketlerin internet sitelerine link sağlamaktadır. mateyayincilik.com, link verdiği sitelerin bilgi kullanımı, etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

mateyayincilik.com, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.

mateyayincilik.com `da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz.

Bu sitedeki tüm materyalde sağlanan yasal haklar mateyayincilik.com tarafından veya materyalin orijinal yaratıcısı tarafından tutulur. Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, elektronik, mekanik, fotokopi, kayıtlı ve ya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.

Bu sitedeki materyallerin sadece sergileme, kopya, dağıtım, ve ya yükleme için kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirmeme ve materyaller için tüm yasal ve içerdiği diğer kişisel notların yasal sahibiyseniz izin verilebilir. Değilseniz, mateyayincilik.com izni olmadan, buradaki herşeyi diğer serverlara kopyalayamazsınız. Bu izin otomatik olarak bu şartlardan bir maddeyi bozduğunuz anda biter. Bu tahdit hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorundasınız. Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder.

Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.